+380673870816 +380673870816

Спортсмени з Рівненщини вдало виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики

8-10 червня у Кіровограді  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Успішно виступили на цих змаганнях випускники Костопільського ліцею-інтернату. Про це повідомила пре-служба Рівненської обласної ради.

Серед чоловіків у метанні списа ІІ місце посів Микола Шама,  метнувши спис на 79м 29см - це норматив майстра спорту України міжнародного классу. Сьомим серед дорослих та другим серед молоді став випускник закладу – Олександр Звіздецький з результатом  62м 36см та на дев’ятій і четвертій сходинці відповідно – Володимир Огороднік (61м 61см). У бігу на 1500м ІІІ місце серед молоді та десяте серед дорослих посів Андрій Тарасюк (3.51.39) Тарас Поліщук  у  стрибках в довжину з результатом 7м 15см - сьомий серед молоді та восьмий серед чоловіків. Олег Кухарчук  на дистанції 400м  фінішував з восьмим результатом (49.91), а Марина Дуць у дисципліні  800м - на дев’ятій сходинці серед дорослих та п’ята серед молоді (2.09.66). і (2.09.66).