Рівне стало одним з кращих для життя міст України (ВІДЕО)

Рівне стало одним з кращих для життя міст України (ВІДЕО)

Щороку чимало світових та українських видань складають рейтинг міст, аби визначити, де саме українцям більш за все комфортно жити. Цьогоріч наш обласний центр увійшов у першу десятку. 

Соціологічна група «Рейтинг» спільно з «International Republican Institute» нещодавно провела муніципальне дослідження, як жителі українських міст оцінюють якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя. Серед лідерів рейтингу опинилось і Рівне, зайнявши 8 сходинку. Самі ж містяни кажуть, що це цілком заслужено.

Бліц:

- За останні кілька років зміни дуже помітні. Наприклад, з’явилося багато місць для відпочинку. Є що друзям з інших міст показати. Скажімо, ті ж самі на «Лебединці» металеві скульптури, непогано досить парк «Хімік»  вже упорядкували. Тому, я думаю, що Рівне гідне бути європейським містом і це місце в рейтингу заслужене.

- Дуже подобається. Чисто українське місто. Історичних пам’яток дуже багато. Мені дуже подобається, що люди відносяться до свого міста з душею. Мені просто воно подобається. Зміни тут в кращу сторону. Більше для людей робиться.

Починаючи з 2009 року у загальнонаціональних рейтингах наше місто щороку піднімається все вище і вище. Так,  у 2013 воно, за дослідженням видання «Форбс Україна» було на 18 сходинці. У 2014  за версією журналу «Фокус» місто Рівне посідало вже 15 сходинку за рівнем життя. А  цьогоріч у рейтингу вийшло на 8 місце. Аби тримати такий статус, міській владі доводиться не лише дбати про обличчя обласного центру, але й рухати наше місто в ногу з часом. Так, цьогоріч у центральній частині міста почали облаштовувати три великих майданчики з відкритим WI-FI. Що стало приємною звісткою для містян, котрі, до слова, вже звикли користуватись вільним інтернетом у громадському транспорті.

- Тролейбуси з вай-фаєм це плюс. Сів і сидиш цілу дорогу в Інтернеті, а не спиш.

За останні декілька років зрушення у кращу сторону містяни помітили також і у якості доріг обласного центру та затишності Рівного. 

Бліц:

- Місто трошки причепурюється. Трошки дороги зроблені. Це головне. 

- Враховуючи те, що в дворах почали робити якийсь благоустрій і асфальтувати – це напевно краще. Місто зелене, чисте, мало промисловості. Це напевно радує громадян.

На думку рівнян, саме завдяки роботі міської влади наш обласний центр щороку визнають одним з кращих для життя.

Бліц:

- Мені дуже подобається жити в Рівному. На інше місто я його не проміняю. В місті багато чого робиться. Минулого року нам утеплили будинок, а цьогоріч вже асфальтують двір. Хомко декілька разів приїздив.

- Міський голова хороший. Мені Чайка дуже подобався. І після нього цей хороший голова. Мені подобається. Він підтримує порядок, за людей думає.

Переглядів: 1668
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту