На водоймах Житомирщини загинуло дві людини

На водоймах Житомирщини загинуло дві людини

На водоймах області загинуло дві людини. Перший трагічний випадок стався у Коростишівському районі на річці Мика, між селами Садове і Травневе. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Компанія чоловіків відпочивала на березі водойми. Будучи вже трохи напідпитку, всі вони пішли до води купатися. Коли повернулися на берег, виявили, що одного з них немає. Товариші одразу ж почали шукати його, але всі їх зусилля виявилися марними. Пізніше з’ясувалося, що 29-річний мешканець Хмельницької області, пірнаючи у воду, на глибині близько 4 м, заплутався ногою у водоростях і, не змігши виплисти на поверхню, потонув.

Другий трагічний випадок трапився на одному з місцевих кар’єрів у селі Слобода Селець Житомирського району. Компанія чоловіків, гуляючи на весіллі, вирішила освіжитися у водоймі. Один із них, 39-річний місцевий мешканець, плаваючи у воді, не зміг допливти до берега та потонув. Оскільки глибина кар’єру у тому місці сягала близько 7 м, товариші не змогли допомогти потерпілому. Водолазами Обласної комунальної рятувальної служби на воді тіла обох потопельників були підняті з дна водойм на поверхню.

Переглядів: 851
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту