На Рівненщині укомплектовано стрілецький батальйон територіальної оборони

На Рівненщині укомплектовано стрілецький батальйон територіальної оборони

В області тривають командно-штабні навчання з територіальної оборони. У рамках їх проведення завершено комплектацію офіцерами та військовослужбовцями організаційного ядра стрілецького батальйону. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

За словами спецкореспондента Регіонального медіа-центру Міноборони України майора Олександра Гайна, військові комісаріати області забезпечують прибуття на збори основного складу цієї військової частини. На загальновійськовому полігоні ОК «Захід» підрозділи батальйону пройдуть бойове злагодження.

«Основне завдання батальйону – охорона об’єктів Рівненщини, визначених планом територіальної оборони області. Ці бійці повинні знати своє місце в строю, а також ті об’єкти, котрі треба пильнувати у разі необхідності», - зазначив начальник відділу облвійськкомату полковник Андрій Пінчук.

Після завершення навчальних зборів, 12 червня, військовозобов’язані повернуться до своїх домівок. Разом з тим, для вдосконалення військових навичок заплановано проведення періодичних зборових заходів.

Переглядів: 710
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту