На Рівненщині запрацював сервісний центр з ремонту водонасосів

На Рівненщині запрацював сервісний центр з ремонту водонасосів

У Рівному датський концерн Grundfos відкрив сервісний центр по ремонту та обслуговуванню водонасосів. Це відбулося під час практичної частини Форуму з енергоефективності, що відбувся в рамках міжнародної виставки «С.Е.Т. – 2015: Сучасність. Енергозбереження. Технології». Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА. 

«Компанія Grundfos - одна із найпотужніших виробників насосного обладнання на світовому ринку. Вона виготовляє побутові насоси для водопостачання та водовідведення. Вони можуть встановлюватися у приватних будинках та на промислових підприємствах. Такі центри функціонують у декількох великих містах країни. Проте рівненський - це перший сервісний центр в Україні такої комплектації по обслуговуванню насосів», - розповів працівник київського представництва компанії Grundfos Олександр Гамоля.

Центр функціонуватиме на базі Рівнеоблводоканалу. У ньому працюватимуть фахівці, які пройшли стажування у навчальних центрах світової компанії та отримали відповідний сертифікат. Працівники сервісного центру обслуговуватимуть весь «життєвий» цикл водопостачальних насосів – встановлюватимуть, ремонтуватимуть та надаватимуть консультації щодо їх роботи.

За словами директора Рівнеоблводоканалу Андрія Карауша, функціонування такого центру дозволить підприємству заробляти додаткові кошти, створити нові робочі місця. А ще –можливість купівлі запчастин до насосів цього виробника за цінами із знижками.

Разом з тим, Андрій Карауш окремо наголосив форумчанам, що насоси торгової марки Grundfos є енергоефективними, адже вони працюють за сучасними технологіями, які дозволяють економити електроенергію.

 «Відкриття такого сервісного центру – гарна справа. Адже сьогодні гостро стоїть питання економії ресурсів – тепла, електроенергії, а також і води. А від стану роботи водонасосів залежить постачання води належної якості та кількості мешканцям Рівненщини», - зазначив ініціатор Форуму-виставки, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Переглядів: 1365
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту