На водоймах Львівщини втопилося 2 особи, ще 1 хлопця шукають

На водоймах Львівщини втопилося 2 особи, ще 1 хлопця шукають

Від чергового міліції Перемишлянського РВ ГУ МВС до рятувальників надійшло повідомлення, що в селі Станимир Перемишлянського району в місцевому ставку втопився чоловік, 1973 року народження. 

Водолази аварійно-рятувальної маневреної групи Львівської центральної рятувально-водолазної служби витягнули з води тіло без ознак насильницької смерті. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Львівській області.

Того ж дня черговий міліції повідомив фахівців ДСНС про те, що в селі Долиняни Городоцького району в місцевому ставку виявлено тіло 45-річного чоловіка без ознак насильницької смерті. Тіло з води було витягнуто працівниками міліції.

[[textbanner]]

Вже увечері до рятувальників надійшло повідомлення про інцидент на воді від чергового Яворівського РВ ГУ МВС. У селі Ясниська Яворівського району на кар’єрі, вночі поплив на човні та не повернувся 22-річний хлопець. Пропалий безвісти є жителем Львова.

До пошукових робіт залучено місцевих рятувальників, фахівців пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувальної частини ДСНС, водолазів аварійно-рятувальної маневреної групи Львівської центральної рятувально-водолазної служби, працівники МВС з кінологом, а також місцеве населення.

Переглядів: 986
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту