+380673870816 +380673870816

У 2015 році до лікувально-профілактичних закладів Міноборони звернулося близько 35 тисяч військовозобов’язаних

На стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України знаходиться близько 6 тисяч чоловік. Понад 4 тисячі із них - військовослужбовці та більше 1100 - пенсіонери Міністерства оборони України.

Близько 1500 пацієнтів проходять лікування та реабілітацію в Головному військово-медичому клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві та Військово-медичному клінічному центрі професійної патології військовослужбовців Збройних Сил України у м. Ірпінь, близько 4500 - у військово-лікувальних закладах в регіонах у містах Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Рівне, Мукачеве, Чернівці, Луцьк, Харків, Чернігів, Полтава, Вінниця, Житомир, Біла Церква, Хмельницький, Старокостянтинів, Новоград-Волинський, смт Черкаське та Десна.

[[textbanner]]

Також на лікуванні та контролі у військово-лікувальних закладах перебувають 164 військовослужбовці Збройних Сил України, поранені в ході антитерористичної операції. Зокрема, 108 бійців проходять лікування у військових мобільних госпіталях, розгорнутих в районі проведення АТО. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Загалом у 2015 році для обстеження та лікування до лікувально-профілактичних закладів Міністерства оборони України звернулося близько 35 тисяч військовозобов’язаних. Із них близько 16,6 тисяч — для проходження військово-лікарської комісії та близько 350 — для проходження льотно-лікарської комісії.

На сьогодні 40 учасників АТО знаходяться на лікуванні за кордоном у Німеччині, Румунії, США, Литві, Греції, Ізраїлі, Австрії, Великобританії та Польщі. Всього реабілітацію за кордоном пройшли 108 українських військовослужбовців.

Схожі статті