Минула доба для військових оперативного командування «Захід» пройшла без втрат

Минула доба для військових оперативного командування «Захід» пройшла без втрат

У секторі виконання завдань військ оперативного командування «Захід» найбільш напружена ситуація зберігається на Сєвєродонецькому та Новоайдарському напрямках, де незаконні збройні формування основні зусилля зосереджують на перегрупуванні своїх сил, поповненні запасів боєприпасів, матеріально-технічних засобів, паливно-мастильних матеріалів, озброєння та військової техніки.

Проросійські найманці цинічно порушують режим припинення вогню, обстрілюючи позиції підрозділів АТО, та знищуючи інфраструктуру регіону вздовж лінії розмежування. Упродовж минулої доби зафіксовано 8 обстрілів. Тричі бойовики застосовували 12.7-мм кулемети ДШК, стрілецьку зброю та автоматичні гранатомети АГС-17 у напрямку позицій українських воїнів в районі міста Щастя. Чотири опорних пункти військ оперативного командування «Захід» зазнали обстрілів із мінометів.

[[textbanner]]

Також упродовж минулої доби у зоні відповідальності рівненських військових підрозділи протиповітряної оборони зафіксували прольоти безпілотників над Старобільськом і Старим Айдаром.

Важливо зазначити, що за минулу добу втрат серед особового складу та техніки сил оперативного командування «Захід» немає. Про це повідомив спеціальний кореспондент у Рівненській області Регіонального медіа-центру (м.Львів) Міністерства оборони України, майор Олександр Гайн.

Переглядів: 804
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту