У Рівному з’явиться велетенська писанка

У Рівному з’явиться велетенська писанка

До Великодня у Рівному може з’явитися новий монумент. Наше місто братиме участь у масштабному всеукраїнському проекті "Парад вишиванок-2012". 

В рамках дійства кожен обласний центр повинен розфарбувати, відповідно до колориту свого регіону, спеціально зроблену величезну писанку. Гігантські яйця виготовлять у Києві за спеціальною технологією, довжиною у чотири та шириною в понад два метри. 

Рівне стане першим містом в Україні, яке прийме довгоочікувану писанку, а працюватимуть над її розписом майстри нашої художньої школи. 24 серпня писанки усіх регіонів красуватимуться на спеціальному параді у столиці, а згодом милуватимуть око у музеї народної архітектури імені Пирогова. Рівняни, схоже, з диво-яйцем не розлучаться. Місцеві чиновники придумали спосіб як залишити писанку у місті. Більше того, якщо вона витримає примхи матінки-природи, то матиме всі шанси "оселитися" у центрі Рівного.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

 - Я переконана, що така писанка повинна бути у Рівному. Ми їдемо з понеділка і забираємо її з Києва. А майстри будуть розмальовувати. І одразу приймемо рішення, якщо дійсно ця писанка може стояти під відкритим небом, тоді таку писанку купує Рівне. Ми розмальовуємо до Великодня дві писанки і рівняни будуть вирішувати, яка їде в Київ і залишиться назавжди в музеї Пирогова, а яка "оселиться" у Рівному.


120113_SHR Kylchinska по sferadesigner
 

Переглядів: 3374
Коментарі
11:16 23.02.2012
КВН
ВАлентина
Якими фарбами ви будете розписувати писанку, щоб вона могла бути під відкритим небом ( емаль, акрил чи щось інше)7
19:28 17.01.2012
Галя
А як на Ваші "писанки" їздити дивиться - центр закритий для проїзду всім, навіть туристам-гостям Вашого міста. "ЗАКРИТИЙ ГОРОД - Р"
09:14 17.01.2012
Ольга
Не у музеї імені Пирогова, а у Музеї народної архітектури у селі Пирогове під Києвом. Музей-садиба видатного лікаря Пирогова - у Вінниці.
19:06 15.01.2012
Василь
Чергова дурниця місцевої влади... І не набридло їм вишукувати різні надумані проекти, аби не вирішувати злободенні проблеми життя.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту