Радник Президента України Ольга Богомолець презентувала на Рівненщині новий благодійний проект (ВІДЕО)

Радник Президента України Ольга Богомолець презентувала на Рівненщині новий благодійний проект (ВІДЕО)

Люди допомагають людям. Так називається новий проект, про який сьогодні розповіла під час прес-конференції радник Президента України та народний депутат Ольга Богомолець. Мета даної платформи – допомога непрацездатним членам сім’ї загиблих або зниклих безвісти внаслідок трагічних подій на Майдані і військових дій на сході України. 

«Люди допомагають людям» - це перший в Україні абсолютно прозорий проект благодійної роботи, який розробили разом з один із комерційних банків. Діє в Україні він уже два місяці. Дана платформа є прямою допомогою всім родинам загиблих. 

Ольга Богомолець, радник Президента, народний депутат України:

- Благодійний фонд, громадська організація, волонтерська організація, приватні благодійники можуть перерахувати кошти на пряму родині без посередників, без комісійних. Крім цього «Райфайзен Банк Аваль» створив можливість перерахунку коштів із-за кордону.

Зареєструватися чи подати заявки може будь-хто з родин загиблих, які є непрацездатними особами. Для цього їм потрібно зробити декілька кроків. 

Ольга Богомолець, радник Президента, народний депутат України:

- Ми отримуємо інформацію і перелік про родин загиблих від правоохоронних органів, від Міністерства охорони. Контактуємо з цими родинами або вони через телефонну «гарячу лінію» можуть зв’язатися, або ж направити свій лист. Далі вони після узгодження надають свої персональні дані. Їм «Райфайзен Банк Аваль» відкриває прямий рахунок, при цьому він відмовився від будь-яких комісійних.

На інтернет-платформі «Люди допомагають людям» кожен, хто перераховує кошти, може побачити п’ятихвилинний ролик про сім’ю загиблого чи зниклого безвісти. Зараз на сайті всього таких відеоповідомлень тридцять, але з часом їх буде більше. З Рівненщини вже сьогодні анкети заповнили майже п’ятдесят родин. Скільки з них потрапить на сайт - поки невідомо.

Переглядів: 1227
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту