+380673870816 +380673870816

Дзюдоїсти з Рівненщини побороли спортсменок з Китаю, Росії та Бразилії

Слабозорі дзюдоїсти з Рівненщини привезли з Сеулу 10 медалей. 5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові нагороди вибороли рівненські спортсмени у складі національної збірної України на Чемпіонаті світу з дзюдо серед слабозорих.  Змагання пройшли 13-16 травня у місті Сеул, що в Південній Кореї. Позмагатись за призові місця з’їхались 226 спортсменів з 40 країн світу.

Так, у ваговій категорії 70 кг Світлана Чепуріна зайняла І місце. Наталія Ніколайчик виборола ІІ місце у категорії 52 кг. Ірина Гусєва, Давид Хорава, Олександр Косінов та Олександр Назаренко посіли ІІІ місце у вагових категоріях 63, 66, 81 та 90 кг відповідно. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

[[textbanner]]

Окрім того у командних змаганнях рівненські спортсменки Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Юлія Галінська та Світлана Чепуріна вибороли золоті нагороди, здолавши спортсменок Китаю, Росії та Бразилії. Готували провідних рівненських спортсменів до змагань заслужені тренери України – Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська. Загалом дзюдоїсти національної збірної України завоювали 14 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.