У Рівному представили проекти, які незабаром будуть втіленні в життя молодіжними організаціями (ВІДЕО)

У Рівному представили проекти, які незабаром будуть втіленні в життя молодіжними організаціями (ВІДЕО)

Міська програма вже понад 10 років фінансує ті ініціативи активістів, що спрямовані на покращення дозвілля молоді. Цьогоріч у Рівному передбачили близько 50 тисяч гривень для співфінансування проектів, ініційованих молодіжними організаціями міста. Отримати фінансову допомогу пощастило трьом об’єднанням.

Надія Терещук, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненського міськвиконкому:

- Ці три громадські організації рішенням молодіжної комісії частково будуть профінансовані, адже на засіданні молодіжної комісії було вирішено фінансувати кожний проект не більше як на 15 тисяч гривень, бо цьогоріч було виділено 50 тисяч гривень з міського бюджету.

Свої проекти молодіжні організації представили журналістам під час прес-конференції. Загалом, вони охоплять близько 4 сотень людей і будуть спрямовані в першу чергу на всебічний розвиток молодого покоління. Так, наприклад, пластунам Рівного вдасться вкотре залучити хлопців та дівчат до активного відпочинку.

Віра Миронюк, керівник міської молодіжної організації «Станиця Рівне Пласту – Національної скаутської організації України»:

- Перший захід вже відбувся на минулих вихідних в Здовбиці. Наступних два заходи – це буде дівочий захід  «Докотилися».  І наступний захід «33 варіант» - це чоловічий, традиційний, кожного року відбувається.

Ще один активний відпочинок, проте, вже для  людей з особливими потребами, планують  влаштувати в рамках проекту Рівненського православного молодіжного Свято-Софіївського братства. На «особливу молодь» чекає поїздка у Карпати на початку червня.

Віталій Поровчук, керівник ГО «Православне молодіжне братство свв. мцц. Віри, Надії,  Любові та матері їх Софії»:

- Це буде триденна мандрівка в Закарпаття, Прикарпаття. Відвідаємо Львів, Мукачево, Берегово, Ужгород. Одну ніч будемо жити в наметах, одну - в монастирі. Тут міська влада йде нам на зустріч і хоч я більше критикую міську владу, але в даному випадку вже десять років поспіль міська влада нас підтримує в цьому.

І організація «Українська народна молодь Рівненщини» вже цієї п’ятниці влаштує сплав річкою Горинь. Участь у ньому візьме молодь різних вікових та соціальних категорій,  також планують організувати екологічний табір, аби привернути увагу молодого покоління до очевидних проблем навколишнього середовища.

Юрій Ткачук, керівник Рівненської міської молодіжної організації «Українська народна молодь Рівненщини»:

- Вже в  п’ятницю, суботу, неділю буде такий захід «Шляхами древнього Суренжа». Це буде сплав по Горині. Від Олександрії до Оржива. Наступний проект має більш екологічну тематику – екологічний табір. Мета якого -  показати, що ми маємо і що ми можемо втратити. Мабуть, ви всі чули, що хтось хоче ГЕС будувати. Тобто, коли людина буде бачити це, то по-перше є момент виховання патріотизму. 

Взяти участь у спланованих на наступний місяць заходах можуть всі бажаючі активні молоді люди, - кажуть в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Переглядів: 1398
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту