Мешканця Львівщини судитимуть за самовільне захоплення та використання 240 га земель

Мешканця Львівщини судитимуть за самовільне захоплення та використання 240 га земель

Прокуратурою Львівської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина, який самовільно захопив понад 240 га земель державної власності на території Буського району. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що вказаний місцевий мешканець використовував угіддя для сільськогосподарських цілей без правовстановлюючих документів упродовж року, не сплачуючи жодних платежів до бюджету. Таким чином, за підрахунками органів контролю, останній завдав державі майже 200 тисяч гривень шкоди. На цей час частину збитків у сумі майже 80 тисяч гривень він уже відшкодував до місцевого бюджету.

Його обвинувачено у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику). На зазначену земельну ділянку накладено арешт.

Нагадаємо, аналогічний факт самовільного захоплення 200 га земель було також викрито на території Радехівського району області. Фізичну особу, яка незаконно використовувала ці угіддя, визнано винною та засуджено до покарання у виді штрафу, а незаконно зайняту ділянку звільнено у ході розслідування. 

Переглядів: 1476
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту