+380673870816 +380673870816

«Дорожня карта реформ Рівного» з’явилася у місті (ВІДЕО)

Активні та ініціативні люди Рівного вирішили акумулювати свої зусилля заради змін в своєму рідному місті. Таким чином під час серії зустрічей в рамках проекту «Дорожня карта реформ Рівного» вони планують розглянути  ряд потреб та сформувати ініціативи, які можна запровадити в обласному центрі.  

Зробити своє місто кращим, об’єднавши зусилля, вирішили активні та небайдужі рівняни. Перша зустріч в рамках проекту «Дорожня карта реформ  Рівного» об’єднала як чиновників, так і громадських діячів заради спільної мети. Організатори сподіваються, що така робота над ідеями принесе свої результати.

Святослав Клічук, ініціатор проекту:

- Ми запрошуємо тих людей, яких вважаємо експертами, які хочуть щось змінювати в місті. В робочій атмосфері ми хочемо підняти основні проблеми міста. В кінці має бути перелік завдань та проектів, які варто було б реалізовувати в місті найближчим часом.

Усі ініціативи міський голова Володимир Хомко запропонував оформити у стратегічний план й чітко розділити першочерговість потреб міста.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Тому що стануть ідеї, на які треба будуть кошти на втілення. Стратегічний план передбачає черговість. Він має три рівня – терміново, середньої терміновості і стратегія. Те, що ми зараз заплануємо, може стати елементом стратегічного плану, бо інакше ми потім заплутаємося в тому, що робити.

Під час мозкового штурму усі бажаючі запропонували свої ідеї змін в обласному центрі. Наприклад,  розробка та просування бренду міста, активізація та створення ОСББ, очищення річки Устя, нанесення Рівного на цифрову карту, відкритість бюджету, робота над інвестиційною привабливістю, створення нової транспортної розв’язки та зміцнення безпеки у місті. Усі учасники зустрічі дійсно жваво ділилися своїми ініціативами.

Дмитро Якимець, голова ГО «Рівненський громадський контроль»:

- Це може бути безпека в місті, наприклад, відеонагляд. Енергозбереження. Наприклад, по громадському транспорту. Кульгає і єдиний квиток. Також родзинкою міста може бути культура та творчість. Це може бути одним із пріоритетів розвитку міста. З цим ми можемо виходити на ринок України для того, щоб пропагувати Рівне, як один із найбільших творчих, культурних центрів нашої держави.

Загалом, в ході дискусії було сформовано вісім робочих груп, що працюватимуть  за окремими галузями розвитку міста. Уже в п’ятницю роботу розпочнуть об’єднання, які за визначеними напрямками мають розробити конкретні пропозиції з реформування чи озвучити проекти, яких не вистачає в Рівному. В свою чергу, організатори закликають усіх небайдужих рівнян, які мають конкретні пропозиції, долучатися до ініціатив та роботи в групах. 

Схожі статті