У Рівному голови ОСББ пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати (ВІДЕО)

У Рівному голови ОСББ пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати (ВІДЕО)

Від «завдомів» радянської епохи, до сучасних управителів. У Рівному голови ОСББ пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати.  

У Рівному голови ОСББ виходять на професійний управительський рівень. Нещодавно Рада голів ОСББ для своїх членів організувала профільне навчання з підвищення кваліфікації. Завдяки таким курсам, коли вступить в дію реформа ЖКГ і жителі будинків змушені будуть самі опікуватись своєю багатоповерхівкою, голови ОСББ матимуть можливість пропонувати свої послуги управителя вже на фаховому рівні. 

Ігор Мічуда, голова Ради голів ОСББ м. Рівне та Рівненської області:

- Коли до них звернуться інші будинки, то вони вже зможуть показати документи про свою фахову підготовку. Вони можуть управляти будинком не лише на підставі свого досвіду, але й можуть підтвердити свої практичні знання документами, які є затвердженими Міністерством освіти України.

Декотрі голови ОСББ є управителями відразу кількох будинків, тому такі навчання вони вважають надзвичайно корисними.

Роман Алексійчук, голова ОСББ «Мій дім»:

- Ми для себе почерпнули новий досвід на семінарах та лекціях, які в нас відбувались по підвищенню кваліфікації. Я думаю, що і викладачі від нас чомусь корисному навчились, і ми один від одного. Така справа є корисною і я вважаю, що її потрібно проводити декілька разів на рік.

Загалом, нині курси підвищення кваліфікації пройшли 24 голови ОСББ. За словами представників інституту післядипломної освіти, вони за основу взяли навчальну програму затверджену ще декілька років тому, проте,  додали  до неї  сучасні тонкощі в законодавстві та економіці.

Руслан Жомирук, заступник директора ІПО НУВГП:

- Ця програма була розроблена на основі типової програми. Тут враховані питання організаційні, економічні, юридичні. Метою курсів було надання якомога ширшої інформації з цих питань.

Подібні курси підвищення кваліфікації у НУВГП планують зробити регулярними. Наступну групу голів ОСББ на навчання набиратимуть вже після травневих свят. 

Переглядів: 969
Коментарі
23:19 27.04.2015
sbdsbd
Вот такие дела у Украины...

Порошенко призвал ЕС ввести миротворцев на Донбасс и получил отказ

http://www.xx-centure.com.ua/archives/17332

Похоже с Путиным договорились "западные партнеры".
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту