+380673870816 +380673870816

Рівненські рятувальники провели акцію «Вектор безпеки» у рамках всеукраїнської олімпіади з БЖД (ВІДЕО)

У Рівному пройшла  Всеукраїнська студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності. В її рамках рятувальники краю провели акцію «Вектор безпеки» та показали на що спроможні. 

У Рівному Всеукраїнська олімпіада з безпеки життєдіяльності проходить вже втретє. Вкотре студентів із різних куточків країни приймають у стінах Національного університету водного господарства та природокористування.

Олена Дашковська, завідувач сектора відділення змісту вищої освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України:

- Сьогодні представлено 15 областей України, більше 40 університетів, 106 учасників, тому, я думаю, у будь-якому випадку користь вже є. Ті студенти, які сюди приїхали, вони поглиблять свої знання. Крім того, що познайомляться і поспілкуються, вони ще й побачать реально, як це відбувається.

Олімпіада тривала  два дні. В перший – перевіряли теоретичні знання студентства, на другий – практичні вміння. Беруть участь в олімпіаді і рівнянки Оксана Семенюк та Іванна Миронець.

Оксана Семенюк та Іванна Миронець, студентки НУВГП:

- Олімпіада насамперед підтверджує знання, які ми отримали до цього в університеті, а завдяки їй, ми зможемо удосконалити свої знання і набути кращих знань і вмінь.

На що спроможні, показали студентству і рівненські рятувальники. В рамках олімпіади вони провели акцію «Вектор безпеки».

Сергій Вовчук, начальник навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення в Рівненській області:

- Ми хочемо зараз показати, які в нас є служби, які взаємодіють під час ліквідації НС. Розказати студентам основне завдання кожного автомобіля спецпризначення, щоб вони орієнтувалися, їх цілі та задачі.

Мали змогу студенти зазирнути усередину і карети швидкої допомоги. Тут є все необхідне, аби надати першу медичну допомогу постраждалим в наслідок надзвичайної ситуації.

Дмитро Бернацький, лікар екстреної медичної допомоги:

- Кардіомонітор одночасно з дефібрилятором для того, щоб завести серце. Це апарат для штучної вентиляції легень, якщо людина не може дихати плюс подача кисню. Цей апарат для цього. Тут у нас балони з киснем. Це апарати для зволоження.

Розповіли вогнеборці і про аварійно-рятувальне спорядження за допомогою якого ліквідовуються наслідки надзвичайних ситуацій, складних ДТП та великих пожеж. Більше того, присутнім на практиці продемонстрували можливості бензоріза, пневмоподушки, гідравлічних ножиць, апарата захисту органів дихання тощо. Усі охочі мали змогу також приміряти на себе бойовий одяг пожежного-рятівника та сапера. 

Схожі статті