На Рівненщині буде нова система обслуговування пенсіонерів

На Рівненщині буде нова система обслуговування пенсіонерів

У Пенсійному фонді України створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

На першому етапі у кожній області визначено два-три пілотних райони, де, зокрема, відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування. На Рівненщині – це Здолбунівський, Рівненський та Сарненський райони.

За словами фахівців, система дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедуру та час прийому людей. Схема обслуговування проводитиметься на базі «єдиного вікна». Для великих операційних залів більше 10 «вікон» планується запровадити систему електронного керування чергою, відео- та аудіофіксацію прийому громадян. Обробка заяв про призначення пенсій та розрахунок найкращого варіанту невдовзі буде здійснюватись у бек-офісі в автоматичному режимі.

Як стверджують в обласному управлінні Пенсійного фонду, нова система обслуговування громадян у вказаних районах Рівненщини має запрацювати до кінця року.

Переглядів: 921
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту