Рівненські рятувальники навчалися на курсах медичної допомоги в Польщі

Рівненські рятувальники навчалися на курсах медичної допомоги в Польщі

10 співробітників ГУ ДСНС України у Рівненській області пройшли навчання з домедичної підготовки у Польщі. Під час занять рятувальники оволоділи не лише теоретичними, а і практичними навиками надання допомоги людині, котра потрапила у ту чи іншу надзвичайну подію. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Польські колеги продемонстрували українським фахівцям порядок проведення первинного огляду постраждалого, заходи зі штучної вентиляції легень без спеціального устаткування та техніку виконання закритого (непрямого) масажу серця тощо. Велика увага в ході занять приділялась навчанню надання домедичної допомоги дітям. По закінченню стажування кожен співробітник Головного управління Держслужби з НС отримав підтверджуючий сертифікат.

Також, в ході візиту рівненські рятувальники мали змогу ознайомитися з новинками аварійно-рятувальної техніки та спорядження, що знаходять на озброєнні у польських вогнеборців.

«Нашим рятувальникам під час ліквідації надзвичайних подій досить часто доводиться надавати першу медичну допомогу потерпілим. І від своєчасного і правильного її надання залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. Тому ми дуже вдячні нашим польським колегам за таку чудову можливість для співробітників Служби порятунку Рівненщини отримати вкрай необхідні знання та навички і посилити рівень професійної підготовки», - зазначив полковник служби цивільного захисту Сергій Крук. 

Тим часом з метою вивчення позитивного досвід та підвищення професійного рівня до міст Лодзь і Ченстохов Республіки Польща вирушили ще дві групи рівненських рятувальників. Значну допомогу в організації такої корисної співпраці Службі порятунку Рівненщини надала обласна державна адміністрація.

Переглядів: 692
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту