+380673870816 +380673870816

Вкладники збанкрутілого банку вимагають свої гроші (ВІДЕО)

Забрати свої гроші з цього банку – справжня проблема. Вкладники вже і на дрібні мітинги виходили, і масштабні протести на всій території держави робили. А як повернути свої кошти й надалі не знають. Люди звернулися до «Народного Контролю».

Натовп людей перед відділенням, у руках -  плакати. Рівняни прийшли вимагати у керівництва банку свої гроші. Пані Оксана бідкається, вже й не знає, де допомоги шукати. 

Оксана, вкладник банку:

- Хто в цьому винний, чому банк в такій критичній ситуації? Дуже багато вкладників, які мають депозити в доларах, євро. Зібрали підписи вкладників до президента із своїми побажанням, ми будемо надіятись, що нас почують.

 Людмила Самковська, організатор акції:

- Куди звертатися людям? Як забрати свої кошти?

Банк, який пікетували рівняни, визнали банкрутом. Пояснити журналістам, як фінустанова вирішуватиме проблеми, її працівники відмовились. Фахівці кажуть, що в такій ситуації гроші мешканцям таки повернуть. А от колишні вкладники, які вже відвоювали кошти в банка-банкрута додають, що процес може  бути довгим та виснажливим.

Валерій, колишній вкладник банку:

- Коли закінчився термін дії депозиту, я прийшов в банк і отримав відмову. Сказали, що в банку зараз скрутні часи. Я звернувся до адвоката, суд, все тягнулося два роки. В 2011 році я тільки зміг забрати свої гроші.

Роман Кісіль, експерт з банківської справи:

- Фонд гарантування вкладів гарантує повернення суми до 200 тисяч гривень включно. Все, що було, наприклад, вкладено у валюті, в доларах, євро, в російських рублях перераховуються по курсу на дату введення тимчасової адміністрації і компенсується виключно в гривнях.

Ігор Іванюк, юрист:

- Ми рекомендуємо звертатися до суду і встановлювати рішенням суду відповідну заборгованість банку. Це дає чітку, конкретну, встановлену судовим рішенням суму, яку банк винний, це дає можливість нарахувати санкції за не виплату цих відсотків.

Ми будемо слідкувати за перебігом справи. 

Схожі статті