На Рівненщині Олександрійську школу-інтернат реорганізують

На Рівненщині Олександрійську школу-інтернат реорганізують

Реорганізувати Олександрійську загальноосвітню школу-інтернат. Таке рішення прийняли учасники наради за участю заступника голови облдержадміністрації Олександра Савчука.

Посадовціобговорили звернення громади села Олександрія з Рівненського району. Люди стурбовані ситуацією, що склалася з перевантаженням в загальноосвітній школі. «Діти навчаються у дві зміни. Класів не вистачає і учні змушені вчитися у столовій, учительській та спортзалі. Водночас у школі-інтернаті проживає та навчається лише одинадцять дітей-сиріт, враховуючи те, що потужності закладу розраховані на більшу кількість учнів», - розповів мешканець села Волошки Едуард Дробко.

На території школи-інтернату розміщено 8 дитячих будинків сімейного типу, в яких проживає 50-70 дітей шкільного віку. Також там функціонує обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де знаходиться 20-25 дітей шкільного віку. Усі вони навчаються в Олександрійській загальноосвітній школі, і змушені щодня долати відстань п’ять кілометрів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

«Міністерство освіти і науки дає дозвіл на реорганізацію цього закладу і ми повинні реалізувати його в життя, - зауважив Олександр Савчук. – Нам потрібно зберегти місця для дітей-сиріт і дозволити іншим дітям навчатися в школі-інтернаті».

За підсумками наради вирішили на найближчу сесію обласної ради винести питання про зміну типу закладу із загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на загальноосвітню школу-інтернат. Цедозволить забезпечити навчання і виховання дітей-сиріт, а також здобути освіту іншим дітям.

Переглядів: 789
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту