Освітяни Рівненщини зекономили майже чотири мільйони гривень за газ

Освітяни Рівненщини зекономили майже чотири мільйони гривень за газ

Таких результатів вдалось досягти завдяки встановленню торік у котельнях 11 освітніх закладів нового твердопаливного устаткування. Кошти на облаштування твердопаливних котлів були виділені з обласного бюджету. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Минулоріч згадані заклади обласного підпорядкування відмовились від споживання дороговартісного імпортного природного газу. Котельні у  5  інтернатах та  6 ПТНЗ було переведено на альтернативу – пелети, торфобрикети, дрова  та ін. Таким чином упродовж цього року, за словами начальника управління освіти і  науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, вдасться скоротити споживання газу  на  майже мільйон кубічних метрів. А це, у грошовому еквіваленті,  дорівнює понад трьом з половиною мільйонам гривень.

«У цих закладах вже  відчули суттєву різницю і порахували реальну економію. Перехід на альтернативні види палива освітніми закладами Рівненщини дає не лише фінансово - економічну вигоду, а  ще  й робить їх газонезалежними, що в свою чергу в майбутньому забезпечить стабільний навчально – виховний процес», - додав Григорій Таргонський.

Переглядів: 587
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту