«Рівненський громадський контроль» розповів про результати своєї роботи та плани на майбутнє (ВІДЕО)

«Рівненський громадський контроль»  розповів про результати своєї роботи та плани на майбутнє (ВІДЕО)

Відомій у Рівному громадській організації «Громадський контроль» виповнилось два роки. За час своєї роботи активісти вже встигли завоювати репутацію організації, яка спроможна на ділі допомагати рівнянам відстоювати свої права. Про результати своєї діяльності та плани на майбутнє вони розповіли під час прес-конференції. 

Громадська організація «Рівненський громадський контроль» була створена на початку 2013 року з метою здійснення контролю за владою, а також захисту прав та інтересів жителів міста. Допомагали вони і людям, які не мають коштів на адвоката в судах. Загалом, за два роки до організації надійшло близько 2500 звернень від громадян міста. Як розповідає голова громадської організації Дмитро Якимець, враховуючи досвід та колосальний об’єм роботи, сьогодні вони вже перейшли на більш професійний рівень боротьби з бюрократичною системою.

Дмитро Якимець, голова ГО «Рівненський громадський контроль»:

- Наша позиція така, що ми не лишаємо жодного звернення без уваги. Ми намагаємось допомогти усім. Але очевидно через те, що часом навіть палки в колеса нам вставляють наші «друзі», в тому числі представники влади, то дуже багато проблем, які б влада могла елементарно вирішити, вони не вирішуються.

Жодне звернення від рівнян в організації не залишають поза увагою. Здебільшого люди скаржаться на роботу ЖКГ, незадовільний стан доріг та благоустрій нашого міста. За час  роботи переважна більшість звернень вже вирішені або ж наразі знаходяться на розгляді.

Юлія Кутузова, юрист ГО «Рівненський громадський  контроль»:

- Серед усіх звернень вирішено 33%. На контролі, тобто питання ще в процесі вирішення, 35%  звернень і на жаль, 32% питань залишаються не  вирішеними.

Публічний розголос тої чи іншої проблеми є найкращим стимулом до її найшвидшого вирішення. Тому «Рівненський громадський контроль»  має  і власний телепроект з одноіменною назвою. За словами заступника голови організації Олександра Зайчука, інколи проблеми рівнян після зйомок програми вирішуються доволі оперативно, ще навіть до виходу в ефір.

Олександр Зайчук, заступник  голови ГО «Рівненський громадський контроль»:

- Кожного разу, коли ми їдемо на зустріч з людьми, ми з ними спілкуємось і відчуваємо увесь той біль, який є, все те, що накипіло і вони вже не знають до кого ще можна звернутись. Але приємно, що все ж таки вдається щось зробити, нехай не кожного дня, але крок за кроком щось вдається робити.

На майбутнє активісти панують розширити свою діяльність.

Дмитро Якимець, голова ГО «Рівненський громадський контроль»:

- Ми вирішили запустити новий проект. Це буде інтернет-ресурс, який буде фіксувати усі комунальні звернення від людей. На сайті буде мапа міста і можна буде відмічати, де є та чи інша проблема. Можна буде додавати короткий опис, фото та відео. Тобто буде створена така база проблем міста. Можливо в майбутньому, якщо буде добра воля влади, ми цей ресурс дамо, аби розмістили на сайті Рівнеради, якщо ні, то будемо далі працювати самі. Адже сьогодні потрібно крокувати в ногу з часом і запроваджувати сучасні методи роботи з людьми.

Переглядів: 1338
Коментарі
06:42 08.04.2015
Крот
Шанівний пане Якімец, краще впроваджуйте свою бурну діяльність в рідних Сарнах, боріться з нелегальним видобутком бурштином, порущенням законодавства в перевезенні пільговиків маршрутками в поліському напрямку.
А Зайчуку раджу боротися з нелегальним обігом зброї на тому ж таки Поліссі при нелегальному видобутку бурштину. Чице не в тій частині, де він був замполітом, ловили прапорщиків з поцупленими гранатами.
21:44 07.04.2015
Юля
Цікаво, а що буде з "Громадським контролем" якщо Якимець таки дорветься до влади? Буде працювати проти себе чи тихенько прикриє кантору?
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту