Військовий з Рівненщини Анатолій Лебідь загинув через необережне поводження зі зброєю (ВІДЕО)

Військовий з Рівненщини Анатолій Лебідь загинув через необережне поводження зі зброєю (ВІДЕО)

Допоки містяни прощалися з Євгеном Рєпіним та Максимом Мєдвєдєвим, які загинули у зоні АТО, смерть третього рівненського військовослужбовця Анатолія Лебедя почала обростати плітками та здогадками. В оперативному командуванні «Північ» офіційно прокоментували причину загибелі бійця.

Самогубство Анатолія Лебедя - нісенітниця, - стверджують в оперативному командуванні «Північ». Адже поголос йде про те, що рівненський військовослужбовець, 37-річний Анатолій Лебідь, який служив зв’язківцем за контрактом у військовій частині А-1671, покінчив життя самогубством. Командування 55-ї окремої механізованої бригади зв’язку таку інформацію називає не правдивою.

Віктор Шубец, офіцер прес-центру ОК «Північ»:

- Старший прапорщик Лебідь Анатолій Миколайович  загинув в результаті необережного поводження зі зброєю під час виконання службових обов’язків. Здогадки, що поширені деякими ЗМІ щодо його самогубства чи доведення його до самогубства є безпідставними та не відповідають дійсності.

Ширилися припущення, що Анатолія Лебедя довели до самогубства командири, котрі не хотіли відпускати чоловіка на ротацію додому. Проте, як стверджують в оперативному командуванні «Північ», чоловік загинув 19 березня, а ротація його підрозділу відбувалась вже 24 березня. Військові запевняють, боєць знав, що за декілька днів повернеться додому.

Віктор Шубец, офіцер прес-центру ОК «Північ»:

- Ротацію підрозділу, у складі якого виконував завдання прапорщик Лебідь Анатолій Миколайович, відбулась сьогодні. Це був плановий захід і до нього він був доведений завчасно.

Тож  військовослужбовці розцінюють подібні чутки, як поширення недостовірної інформації, з метою дискредитації командування військової частини та Збройних сил в цілому. 

Переглядів: 4715
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту