З початку року Укрзалізниця безкоштовно вивезла зі східного регіону понад 4670 вимушених переселенців

З початку року Укрзалізниця безкоштовно вивезла зі східного регіону понад 4670 вимушених переселенців

Укрзалізниця продовжує безкоштовно вивозити людей із зони воєнного конфлікту на Сході України за списками представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Так, з 31 січня по 17 березня залізничним транспортом безкоштовно перевезено 4670 вимушених переселенця на суму понад 520 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

Людей вивозять з вокзалів та станцій, до яких вони змогли самостійно дістатися, зокрема Слов’янськ, Костянтинівка, Харків, Лисичанськ, Дніпропетровськ. На залізничних вокзалах Слов’янськ, Костянтинівка, Харків, Дніпропетровськ та Київ організовано транзитні пункти, де переселенці можуть отримати інформаційну, психологічну, соціальну та іншу допомогу.

Окрім того, на вокзалі Харків-пасажирський цілодобово працює волонтерський пункт «Південний пост» благодійного фонду «Об’єднання заради України» для допомоги військовослужбовцям, які відправляються в зону АТО чи повертаються додому. Щодоби пункт приймає в середньому 60 військовослужбовців. Раніше повідомлялося, що з 7 липня 2014  по 15 січня 2015 залізниці України перевезли безкоштовно понад 14,4 тиячі переселенців на суму майже 1,45 мільйона гривень.

Переглядів: 840
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту