+380673870816 +380673870816

Про психологічну адаптацію переселенців обговорили на Рівненщині за круглим столом

Рятувальники, освітяни, медики та соціальні працівники Рівненщини зібралися за «круглим столом», аби визначити шляхи покращення психологічного стану переселенців. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області.

«Місцева влада постійно опікується сім’ями, які прибувають зі Сходу України та активно допомагає їм у вирішені соціально-побутових проблем, - зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський. – Разом з тим, треба поглибити співпрацю служб та організацій області».

Начальник ГУ ДСНС у Рівненській області Сергій Крук повідомив, що співробітники постійно вивчають умови проживання переселенців, а також надають психологічну та за необхідності - домедичну допомогу. 

«Психологи служби порятунку працюють з родинами переселенців аби відновити їхній психоемоційний стан. Особлива увага – дітям. Їм організовують екскурсії до музеїв, відвідування зоопарку, кінотеатрів, цирків, різні акції, вікторини, конкурси», - акцентував Сергій Крук.

[[textbanner]]

«Досвід надання допомоги переселенцям, які постраждали внаслідок НС, посприяв організувати заходи їхньої психологічної адаптації, – доповів начальник Центру психологічного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Анатолій Сичевський. - Для належного рівня соціального забезпечення даної категорії громадян Держслужба з НС співпрацює з громадськими і волонтерськими організаціями».

На завершення виступу Анатолій Сичевський наголосив, що психологи Служби порятунку, як і весь особовий склад підрозділів цивільного захисту, знаходиться у постійній готовності до дій за призначенням. І які б негаразди не траплялися у повсякденному житті, рятувальники ДСНС завжди готові прийти на допомогу.

Довідково: нині на Рівненщині перебуває 3 тисячі 617 переселенців, з них 1 тисяча 72 дитини. Надано психологічну допомогу 427 особам, в тому числі 238 дітям та 7 інвалідам.

Схожі статті