+380673870816 +380673870816

Дзюдоїсти з Рівненщини привезли 9 нагород з Кубку Світу

Дев’ять призових місць на Кубку світу з дзюдо вибороли спортсмени з вадами зору з Рівненщини. Змагання відбулися у місті Егер в Угорщині. За першість приїхали позмагатись двісті учасників з 32 країн світу. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом збірну команду України представили 12 спортсменів, дев’ять з яких представники Рівненщини. Так, перше місце у ваговій категорії до 70 кілограм виборола Світлана Чепуріна. Срібло у своїй категорії здобули: Юлія Галінська (до 48 кілограм), Наталія Ніколайчик (до 52 кілограм), Олександр Косінов (до 81 кілограм), Ірина Гусєва (до 63 кілограм).Давид Хорава, Олександр Назаренко та Олександр Помінов посіли треті місця у категоріях до 66, 90 та 100 кілограм відповідно.

[[textbanner]]

Також на змаганнях проводилась Першість світу серед юніорів з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. У ваговій категорії до 52 кілограм І місце виборола спортсменка з Рівненщини Людмила Логацька.  Готував спортсменів до цих змагань Заслужений тренер України  Михайло Романкевич.