+380673870816 +380673870816

Рівненський борець змагатиметься на Чемпіонаті Європи

Троє спортсменів з Рівненщини стали переможцями Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед молоді. Змагання відбулися у місті Миколаїв.  Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Майстер спорту Богдан Кабин з Рівного виборов перше місце серед юнаків з вагою до 71 кілограма. Олександр Новачок з Березного зайняв в цій категорії третє місце. Серед спортсменів до 80 кілограмів березнівчанин Андрій Ципан посів друге місце. Загалом у Чемпіонаті взяли участь близько 200 учасників з усієї України.

[[textbanner]]

«Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який відбудеться 25-30 березня у Польщі. Майстер спорту Богдан Кабин з Рівного братиме у ньому участь, адже на Чемпіонаті України він виборов перше місце у ваговій категорії до 71 кілограма», - повідомив заступник начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Петро Нагорний.