+380673870816 +380673870816

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» припинив боротьбу за Кубок України (ВІДЕО)

Нездоланною для команди стала чвертьфінальна стадія турніру.  На цьому етапі рівненській команді довелося грати на виїзді у Львові проти «Енергії», яка вже п’ять років поспіль є володарем Кубку України.

Справжня епідемія травм та хвороб спіткала рівненський «Кардинал». На матч до міста Лева наша команда поїхала не в найкращій формі.

Сергій Піддубний, головний тренер МФК "Кардинал-Рівне":

- Фаренюк, Ланко, Басич, Кричок, Кошуба. 5 гравців вилетіли. На відповідальний матч ми підійшли не в оптимальному складі.

Серед позитивних новин – це те, що після довгої відсутності на майданчик у складі «Кардиналу» вийшов Віталій Кашуба.

Віталій Кашуба, гравець МФК "Кардинал-Рівне":

- Приємно було повернутися в гру. В мене була травма коліна. Лікував 2 місяці. Лише 3 дні був на тренуваннях. Вийшов на гру, але повністю був не готовий. В нас багато хто на уколах, готові тільки кілька чоловік. Невезіння в нас в команді.

Якщо про «Енергію», то незважаючи на те, що Кубок України знаходиться в клубі вже протягом п’яти років, команда аж ніяк не збиралася розлучатися із цим трофеєм.

Максим Павленко, головний тренер "Енергії":

- Ми є діючими володарями кубку, який має прописку у Львові і нікому не збираємось його віддавати.

Для рівнян матч розпочався більш ніж вдало, вже на восьмій хвилині Михайло Волянюк зі штрафного відкрив рахунок в матчі. Це мало переломити хід поєдинку, але все вийшло навпаки. «Енергія» дуже швидко відігралася. У ворота «Кардиналу» майже поспіль полетіли два м’ячі. Розв’язка гри настала за п’ятнадцять секунд до завершення першого тайму. Знову розіграш з кутового і рівняни пропускають ще один гол.

- Ми її прекрасно знали цю комбінацію. Якщо наша друга четвірка стояла по точках і нікуди не бігла, то перша... Потрібно було стояти і не дати пробити.

Матч закінчився із рахунокм 3:1. Перемогу здобула львівська команда. Саме вона продовжить боротьбу у Кубку України. Нагадаємо, що президент МФК «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка перед початком сезону поставив своєрідний ультиматум гравцям своєї команди: або вони здобувають кубок чи нагороди чемпіонату, або команду буде розформовано. Тож зараз рівненські футзалісти роблять ставки на ігри Чемпіонату. Наступний матч вже не за горами.