На Рівненському полігоні понад сімсот мобілізованих склали присягу (ВІДЕО)

На Рівненському полігоні понад сімсот мобілізованих склали присягу (ВІДЕО)

Присягнули на вірність українському народові. На Рівненському полігоні понад сімсот мобілізованих склали присягу. Більшість із них йде воювати із доброї волі. На фронт, рятувати поранених, збираються і жінки. Вони теж нині проходять навчання на полігоні. Навчилися і стріляти. 

Захищати Україну – його обов’язок, каже пан Микола. Тому слова присяги для нього не пусті. Їх він промовляє з усією відповідальністю перед очима людей та Бога.

Микола, мобілізований:

- Прийняв присягу на вірність українському народові. Будемо захищати Україну.

На вірність українському народові присягнули і вісім жінок. На Схід вони їдуть, аби рятувати наших захисників від ворожих куль. Тетяні лише 23 роки. На фронт вона іде медсестрою. Перед камерами трішки соромиться. Жартує, якби знала, то нафарбувалася б. Але на Схід, запевняє, їхати не боїться. Стріляти вже навчилася. 

Тетяна, мобілізована:

- Ми такі жінки, що ще чоловікам фору дамо. Я  готова їхати на Сєверодонецьк. Думаю, все буде добре. Треба надіятися. Сказали, щоб повернулася живою. Треба буде додержати свого слова. В мене є мама. Чоловіка ще немає. Але думаю, що все буде гаразд.

Із російськими окупантами за українську незалежність іде воювати і Едуард. Він народився і півжиття прожив в Російській Федерації. Там чи не уся його родина. З ними чоловік  практично не спілкується, адже рідні не розуміють, чому він з автоматом у руках іде захищати чужу країну. Та Едуард каже, що вона його, рідна. Тут його дім, дружина та діти. 

Едуард, мобілізований:

- Вирішив йти добровольцем. Я  ніколи не служив, вирішив йти захищати Україну, захищати своїх дітей та сім’ю, майбутнє своїх дітей. Головне в цій присязі для мене - служити народу України. Берегти її територіальну цілісність, недоторканість.

Нині присягу на вірність українському народу склали 751 боєць. Більшість із них добровольці, які раніше жодного разу не тримали автомата у руках. Наймолодшому – 19, найстаршому майже 60. 

Олександр Ніколайчук, начальник Рівненського загальновійськового полігону:

- Ці люди сьогодні приймали присягу на вірність народу України. На сьогоднішній день вони проходять збори на нашому полігоні. Збори розраховані на 15 днів. Станом на сьогодні вони пройшли загальновійськову підготовку, ще залишається пройти фахову підготовку. Після цього вони будуть направлені у війська. 

Те, що присягу прийняли 23 лютого із символізмом ніяк не пов’язано. Своїм це свято військові не вважають.

Переглядів: 2055
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту