+380673870816 +380673870816

На місце директора «Рівнекниги» аж сім претендентів, а на місце головного лікаря діагностичного центру - два (ВІДЕО)

Хто із семи претендентів очолить комунальне підприємство «Рівнекнига» чи хто стане головним лікарем Рівненського діагностичного центру - ці та інші кадрові питання погоджували на постійній комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції. 

На місце директора «Рівнекниги» аж сім претендентів. Це з комунальних підприємств одне з небагатьох, що приносить до бюджету хоч невеликі, але прибутки, близько 130 тисяч гривень. То ж бажаючих очолити його вистачає. Днями депутати профільної комісії погодили на посаду попереднього директора Юлію Хажанець. Вона розповіла про свої плани подальшого розвитку підприємства. 

Юлія Хажанець, претендент на посаду директора КП «Рівнекнига»:

- По-перше, напрямок, який зараз для мене є – покращення обслуговування й створення сайту магазину інтернет-торгівлі. Я б ще дуже хотіла зв’язатися через бібліотечну систему, щоб в районах забезпечувати мешканців друкованою продукцією. Бо де ж Дубровиця, Сарни? Людям треба їхати стільки часу, щоб тут купити.

Проте, головні опоненти критикують Юлію Хажанець. Зокрема, інший претендент на посаду директора Марія Прокопчук розповідає про значні порушення на підприємстві.

Марія Прокопчук, претендент на посаду директора КП «Рівнекнига»:

- Чому на зразковому підприємстві є більше ніж на 5,5 мільйона фінансових порушень. Чому тоді до Рівненського міського суду було подано десять позивних заяв за звільнення фахівців? В тому числі і мене.

Крапку у цьому суперництві поставлять вже на найближчому засіданні сесії, яка відбудеться  27 лютого. Тоді ж і вирішать, хто стане головним лікарем Рівненського обласного діагностичного центру: Володимир Лепеха, який колись очолював цей заклад чи Роман Шустик, що із січня тимчасово виконує обов’язки.

Роман Василишин, член постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції:

- Я поважаю обох. Але є профільна комісія. Як вона вважає, так і буде. А на сесії хай визначають.

Також  обласні обранці сформували нагальне прохання до Міноборони внести зміни до своїх наказів про перевезення та поховання загиблих військових. Нині тіла вояків зі Сходу доводиться забирати або родичам, або волонтерам. То ж обласні обранці проситимуть внести зміни до наказів та покласти обов’язки транспортування і поховання бійців на органи місцевого самоврядування.

Схожі статті