Затриманого прикордонниками Львівського загону росіянина розшукувала міліція

Затриманого прикордонниками Львівського загону росіянина розшукувала міліція

В пункті пропуску «Рава-Руська» прикордонники Львівського загону затримали агресивного громадянина Росії. 46-річний чоловік прямував в Польщу автомобілем «Форд». Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Для проходження контролю він обрав смугу руху «зелений коридор». Проте у прикордонників виникла підозра, що чоловік може перевозити в автівці заборонені предмети. Тому його транспортний засіб направили на поглиблений огляд. Проте, росіянин зачинився в автомобілі та відмовився виходити з нього. При цьому він поводився досить агресивно та грубо висловлювався в бік охоронців кордону. 

Роз’яснивши йому вимоги законодавства та відповідну відповідальність прикордонникам вдалося переконати порушника відчинити двері. Вже під час огляду автівки прикордонно-митна група виявила в ній майже 100 пачок сигарет, які чоловік приховав під сидінням водія та серед особистих речей. Також в результаті подальших перевірочних заходів стало відомо, що цей громадянин розшукується ГУМВС у Львівській області у зв’язку із скоєнням злочину (нанесення тілесних ушкоджень). Порушника передано співробітникам міліції.
Переглядів: 897
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту