Біля місць поховань Героїв Небесної Сотні та учасників АТО у Рівному провели спільну поминальну молитву

Біля місць поховань Героїв Небесної Сотні та учасників АТО у Рівному провели спільну поминальну молитву

У  День Героїв Небесної Сотні, на алеї Героїв на кладовищі „Нове” зібралося чимало людей: духовенство, учасники подій на Майдані, учасники АТО, громадськість, представники міської та обласної влади, керівники силових структур. Про це повідомили на сайті міського голови.

Зокрема, було проведено спільну поминальну молитву, після чого присутні поклали квіти до могил загиблих Героїв „Небесної сотні” та рівнян-Героїв, які загинули в зоні АТО.

Нагадаємо, сьогодні о 18:30 год. на майдані Незалежності відбудеться тематичний захід "Герої не вмирають" із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також хода учасників та покладання квітів до інсталяції, присвяченої Героям Небесної Сотні (поблизу залу органної та камерної музики та мосту через р. Устю). 

На час руху колони учасників заходів на ділянці вулиці Соборної: від майдану Незалежності до майдану Музики рух автотранспорту буде призупинено (з 19:00 до 19:30). Прохання до учасників заходу взяти із собою лампадки чи свічки.

Переглядів: 1443
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту