З 1 березня змінено правила в'їзду громадян Росії в Україну

З 1 березня змінено правила в'їзду громадян Росії в Україну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2015 року № 23 зупинено дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

Зокрема, з 1 березня громадяни Росії не матимуть змоги в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років), за якими раніше здійснювався проїзд.

З зазначеного терміну громадянам Російської Федерації для перетину кордону потрібно мати наступні документи: паспорт громадянина Російської Федерації, що посвідчує особу громадянина Російської Федерації за межами Російської Федерації; дипломатичний паспорт; службовий паспорт; паспорт моряка (посвідчення особи моряка) – за наявності суднової ролі або витягу з неї; свідоцтво на в'їзд (повернення) у Російську Федерацію (тільки для повернення у Російську Федерацію); льотне свідоцтво члена екіпажу повітряного судна. 

Усі громадяни Росії, які до 1 березня прибули на територію України, виїжджатимуть на підставі документів,за якими вони в’їхали. Крім того, розглядається питання щодо запровадження для жителів прикордонних регіонів РФ перетинання українсько-російського державного кордону виключно в міждержавних та міжнародних пунктах пропуску на підставі закордонних паспортів та обмеження терміну їх перебування на території України 90 днів протягом 180 днів з дати першого в`їзду.

Переглядів: 1920
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту