На Донеччині за створення терористичної організації до 8 років позбавлення волі засуджено громадянина РФ

На Донеччині за створення терористичної організації до 8 років позбавлення волі засуджено громадянина РФ

Вироком Слов’янського міськрайонного суду громадянина Російської Федерації визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної організації), ч.2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Слідством встановлено, що у лютому 2014 року мешканець Рязанської області спільно з іншими громадянами Російської Федерації, прибув на територію АР Крим, де став членом угруповання, яке своїми діями сприяло анексії Кримського півострова Російською Федерацією. Після цього чоловік поїхав на схід України, де продовжив злочинні наміри, вступивши до терористичної організації «ДНР».  Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

Він разом із іншими членами терористичної організації «ДНР» брав участь у масових заворушеннях у місті Донецьку та Донецькій області. Зокрема, 14 червня 2014 року бойовик разом з поплічником, маючи при собі зброю вирішили напасти та підірвати блок-пост сил АТО неподалік с. Юрківка Донецької області. Однак, під час нападу його було затримано військовослужбовцями Збройних Сил України. 

Переглядів: 768
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту