Починаючи з 28 січня з населених пунктів Донецької області вивезли 4 344 людини, з них 845 дітей

Починаючи з 28 січня з населених пунктів Донецької області вивезли 4 344 людини, з них 845 дітей

У містах Донецької та Луганської областей, що протягом останніх днів піддаються постійному обстрілу з боку терористів, продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечних районів, надання гуманітарної допомоги та проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Починаючи з 28 січня, з міст Авдіївка, Світлодарськ, Дебальцеве та поруч розташованих населених пунктів вивезено 4 344 людини з них 845 дітей та 80 людей, які не можуть самостійно пересуватись. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На залізничних вокзалах міст Слов’янськ та Костянтинівка створені транзитні пункти для зустрічі людей. Після цього людей доправлять в інші регіони України для їх тимчасового проживання. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України. 

Продовжується робота щодо доставки гуманітарної допомоги населенню Донеччини. Організовано доставку 2,5 тонни овочів гуманітарної допомоги мешканцям Слов’янська. До проведення аварійно-рятувальних робіт, заходів з доставки обладнання та майна, вивезення людей з міст Авдіївка, Дебальцеве, Світлодарськ, Родинське та забезпечення роботи транзитних пунктів було залучено 192 особи та 36 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС - 125 осіб особового складу та 30 одиниць техніки.

Переглядів: 696
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту