ДСНС: З Донеччини вчора вивезено 291 особу

ДСНС: З Донеччини вчора вивезено 291 особу

У містах Донецької області, що протягом останніх днів піддаються постійному обстрілу з боку терористів, продовжуються заходи щодо організації вивозу людей із небезпечної зони.

Так, 4 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ   рятувальниками ДСНС України  вивезено 291 чоловік, з них 33 дитини та  5 людей, які не можуть самостійно пересуватися. А саме: з міст Дебальцеве та Світлодарськ вивезено 207 чоловік, з них 21 дитина, з міста Авдіївка - 84, з них 12 дітей та 5 людей, що не могли самостійно пересуватися. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Всього, починаючи з 28 січня по 3 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ рятувальниками було вивезено 2 тис. 856 осіб, з них 683 дитини та 65 осіб, які не можуть самостійно пересуватися.

Для зустрічі людей, які вивозяться із небезпечної зони у Донецькій області, підрозділами ДСНС розгорнуто пункти зустрічі на залізничних вокзалах в містах Слов’янськ та Костянтинівка, де надається інформаційна, медична та інші види допомоги, а також  психологічна підтримка. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України.

Протягом 4 лютого зареєстровано на пунктах прийому 423 особи, з них 40 дітей. Після того,  як люди визначились із подальшим місцем переміщення, обрали конкретний регіон та запропоноване тимчасове житло, їх безкоштовно  доставляють до місця майбутнього проживання.

Дякуючи злагодженій взаємодії рятувальників та волонтерських організацій, а також за підтримки органів влади, з міст та селищ Донецької області, які регулярно зазнають обстрілів з боку терористів, організована відправка залізним сполученням 266 людей, з них 19 дітей до міст Київ,  Харків, Дніпропетровськ, Лозова, Полтава, Миргород, Дружківка, Ізюм, Суми, Запоріжжя, Одеса, Конотоп, Путівель.

Переглядів: 845
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту