ДСНС: 309 людей, у тому числі 15 дітей, вивезено вчора з міст та селищ Донецької та Луганської областей

ДСНС: 309 людей, у тому числі 15 дітей, вивезено вчора з міст та селищ Донецької та Луганської областей

3  лютого з міст Дебальцево та Світлодарськ Донецької області  рятувальниками ДСНС України  до Слов’янська та Артемівська було  вивезено 188 людей, серед яких 8 дітей. Про це повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Через постійні обстріли з боку терористів, протягом дня, автобусам, які мали б вивезти людей,  так і не вдалося дістатися міста Авдіїївка. Разом з цим, зі Світлодарська вдалося  вивезти  35 чоловік з них 3 дітей, з Дебальцево 153 чоловіки, з них п’ятеро дітей.  Людей доставили до Артемівська (55 чоловік) та Слов’янська (133 людини).  Людям будуть запропоновані варіанти переселення до інших областей, а після визначення їх буде безкоштовно направлено до місця.

Всього з 28 січня по 3 лютого з міст Авдіївка, Дебальцеве та Світлодарськ рятувальниками було вивезено 2 тис. 577 осіб, з них 650 дітей та 60 осіб, які не можуть самостійно пересуватися.

Для зустрічі людей, що вивозяться із небезпечної зони у Донецькій області, підрозділами ДСНС розгорнуто пункти зустрічі на залізничних вокзалах в містах Слов’янськ та Костянтинівка, де надається інформаційна, медична та інші види допомоги, а також  психологічна підтримка. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України.

За минулу добу до цих пунктів звернулося 211 осіб: у м. Слов’янськ – 152 та у м. Костянтинівка – 59. Всього до пунктів зустрічі в містах Слов’янськ та Костянтинівка протягом останніх днів звернулося 521 осіб. Організовано переміщення залізничним сполученням – 313 осіб, а також автошляхами (в межах області) – 78 осіб.

За минулу добу у Луганській області також проводились заходи щодо організації вивозу людей. А саме: до  міста Сєвєродонецьк вивезено з міста Попасної 46 чоловік та 9 з селища міського типу  Станиця Луганська; до міста Лисичанськ з селища Стахановець  - 18 людей. Також до міста  Лисичанськ та Смолянинова   з селища Кримське вивезено 48 людей, у тому числі 7 дітей. 

Загалом вчора з міст Луганської області було вивезено  на безпечні території 121 особу, у тому числі 7 дітей.  У Луганській області на сьогоднішній день розгорнуто 25 пунктів обігріву (в тому числі 6 силами підрозділів ДСНС України) для надання допомоги і короткострокового розміщення тимчасово переміщених осіб та людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Переглядів: 681
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту