Тернополянина, який забив до смерті сусіда через телефон, засуджено до 8,5 років в'язниці

Тернополянина, який забив до смерті сусіда через телефон, засуджено до 8,5 років в'язниці

На лаві підсудних опинився неодноразово раніше судимий 34-річний житель обласного центру. Чоловік позбавив життя сусіда через зниклий мобільний телефон. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Тернопільській області.

Підсудний, придбавши новий апарат зв’язку, вирішив похвалитися ним перед сусідом. З цим наміром й прийшов до оселі останнього. Пропозиція «обмити» покупку сподобалася обом. Гість навіть на пляшку дав.

Перша пляшка спорожніла швидко. Випиваки пішли за другою. В цей час 34-річний чоловік поставив заряджати мобільний. Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли вже став збиратися з гостини, покупки, придбання якої святкували, раптом не стало. З претензіями – до 58-річного товариша. Між чоловіками спалахнула сварка, відтак у хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум та крик збіглися сусіди. Вони й застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали швидку та правоохоронців. Потерпілий від отриманих травм помер у лікарні. Відносно підозрюваного було розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. 

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди. Апеляційний суд залишив вирок без змін.

Переглядів: 1128
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту