21 медаль привезли рівненькі кікбоксери зі змагань (ВІДЕО)

21 медаль привезли рівненькі кікбоксери зі змагань (ВІДЕО)

П'ять золотих, дев'ять срібних та сім бронзових медалей. Ось із такими здобутками повернулися рівненські спортсмени із відкритого чемпіонату, який проходив на Житомирщині в рамках обласного Фестивалю контактних видів єдиноборств. З-понад  ста тридцяти учасників з різних областей України, Рівне представляли двадцять один спортсмен віком від одинадцяти до чотирнадцяти років. Жоден з них не повернувся до рідного міста без нагороди, хоча б бронзової. 

Данило Бочар один із наймолодших кікбоксерів з команди «Будокан». Йому лише одинадцять, але за його плечима вже чимало перемог. Усі юнак відразу не може навіть і пригадати.

Данило Бочар,  спортсмен РОФК «Будокан»:

- Я чемпіон України, чемпіон Львівської області і чимало інших областей. 

Стати чемпіоном Данило мріяв і на чемпіонаті в Житомирі та задовольнятися довелося бронзою. Проте, хлопця це не засмучує. 

Данило Бочар,  спортсмен РОФК «Будокан»:

- Мені все одно, я туди приїхав за досвідом. Нічого страшного. Це перші змагання за цей рік. Відкритий сезон. Я хочу стати найкращим спортсменом в світі з кікбоксингу та боксу. Олімпійським чемпіоном світу. Це моя мета і мрія. 

На чемпіонаті в Житомирі рівняни виступали в одному з найжорсткіших розділів кікбоксингу фул-контакт. За першість змагалися у двох вікових групах. У результаті – 21 медаль. Їх успіхами тренер Роман Кроль залишився задоволений. 

Роман Кроль, тренер РОФК «Будокан»:

- Ми всі в призах. Навіть не має жодного четвертого місця. Кожен провів хоч один поєдинок, він пройшов півфінал, потрапив у фінал, різні варіації цих змагань і в підсумку перша бойова практика наших спортсменів в новому році відкрита. Тренерський склад повністю задоволений результатами наших бійців. Є помилки, які потрібно виправляти і є успіхи, які потрібно закріпляти.

Вже у рідному Рівному, на очах своїх батьків та друзів, усі спортсмени, що захищали честь міста на чемпіонаті в Житомирі, ще раз приміряли на себе здобуті нагороди. Така у «Будокані» традиція. Рік тільки починається, тому розслаблятися спортсменам ніколи, адже на носі  наступний чемпіонат, - каже головний тренер «Будокану» Ростислав Саєнко.

Ростислав Саєнко, головний тренер РОФК «Будокан»:

- Плануємо відвезти більше 100 спортсменів із нашої федерації, тому потрібно акумулюватися тому що одноденні змагання з такою кількістю людей це дуже високе моральне та фізичне навантаження, але я думаю, що ми виконаємо цю роботу достойно.

Відкритий чемпіонат з кікбоксингу пройде в Тернополі 21 лютого. Повертатися додому без перемог спортсмени не планують. 

Переглядів: 1217
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту