Художниця з Луганщини розмальовує під’їзди на Рівненщині (ВІДЕО)

Художниця з Луганщини розмальовує  під’їзди на Рівненщині (ВІДЕО)

Острівець українського живопису у під’їздах звичайної багатоповерхівки. Незвичним мистецтвом захопилася на Рівненщині художниця з Донбасу. 

Художниця з Луганщини Яна Униченко залишила батьківський дім улітку, коли загострилося протистояння на Донбасі. У Здолбунові дівчину прихистили знайомі. Щоби віддячити, митець вирішила розмалювати усі під'їзди їхньої багатоповерхівки.

Яна Униченко, художниця:

- Я дуже вдячна  за таку гостинність. Тому я вирішила розмалювати будинок, але не просто на малювати, а залишити тут частинку душі. Адже ми всі знаємо, якщо щось потрібно робити, то лише  у хорошому гуморі.

Ці шедеври на багатоповерхівках створювала два місяці олійними фарбами. Витратила шість банок, які придбали мешканці будинку.

Віктор Чумак, голова ОСББ:

- Почали з шостого під'їзду, де зробили перший малюнок. Там дівчата допомогли робити фон, а Яна малювала. Сподобалося, вона показала інші малюнки і так поетапно зробили під кожним під'їздом.

Тепер будинок став окрасою містечка. Здолбунівчани роботам художниці  лише радіють

Раїса Ольховська, пенсіонерка:

- Це просто світлий промінчик в нашому житті, бо тільки й чуєш про одні смерті.

Наталія Синицька, мешканка будинку:

- У цих малюнках є її почуття, як вона ставиться до України, до нашої землі. Судячи з того, що малює, то налаштована патріотично. 

Нині Яна живе на соціальну допомогу. Але після розпису під'їздів у дівчини з'явився й заробіток. У неї замовляють картини та запрошують прикрашати громадські заклади й сусідні будинки в містечку.

Переглядів: 3023
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту