Троє рівнян намагалися передати наркотики у виправну колонію

Троє рівнян намагалися передати наркотики у виправну колонію

В Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області в ході відпрацювання оперативної інформації з метою перекриття каналу надходження на територію об’єкту під охорорною заборонених для зберігання та використання засудженими предметів та речовин, співробітниками оперативного відділу установи спільно з співробітниками РВ УМВС України в Рівненській області, біля паркану колонії, затримали трьох громадян, жителів Рівного.

При проведеному огляді громадян, оперативною групою РВ УМВС України в Рівненській області було виявлено та вилучено пакунок підготовлений до перекиду, в якому знаходилась речовина зеленого кольору рослинного походження. Працівники РВ УМВС України в Рівненській області проведено відповідне документування вилученого пакунку. Про це повідомила прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Також, в Катеринівській виправній колонії під час проведення догляду громадянки, яка прибула до установи на тривале побачення до засудженого чоловіка, працівниками установи було виявлено та вилучено поліетиленовий згорток, в якому знаходились дві медичні таблетки овальної форми білого кольору невідомого походження. Даний згорток жінка приховала у волоссі. Про дане вилучення повідомлено співробітників Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області.

Переглядів: 813
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту