Під час затримання бурштинокопачів постраждали рівненські міліціонери (ВІДЕО)

Під час затримання бурштинокопачів постраждали рівненські міліціонери (ВІДЕО)

В урочищі «Гальбин», що неподалік села Федорівка Сарненського району, при виконанні службових обов’язків шістьом працівникам міліції завдано тілесні ушкодження невідомими особами в балаклавах. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

До чергової частини Сарненської РВ УМВС надійшло повідомлення про те, що в урочищі «Гальбин», неподалік села Федорівка, невідомі особи займаються незаконним видобутком бурштину-сирцю. На місце події виїхали працівники міліції. Коли ж правоохоронці почали вилучати знаряддя видобутку «сонячного каміння», між ними та невідомими виник конфлікт. Майже 40 осіб перешкоджали міліціонерам виконувати їх службові обов’язки. 

На зауваження працівників міліції вони не лише не реагували, а й висловлювалися нецензурними словами. Деякі з них, одягнені в балаклави і сподіваючись на те, що уникнуть покарання, нанесли тілесні ушкодження працівникам міліції. Шість правоохоронців звернулися за допомогою до Сарненської центральної лікарні з різними тілесними ушкодженнями.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування. Відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків), частиною 2 статті 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків), частина 2 статті 240 (порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) Кримінального кодексу України.

На даний час встановлені особи, причетні до побиття правоохоронців. Одного з учасників події затримано за підозрою у вчиненні злочинів. Проводяться заходи щодо встановлення місць перебування інших учасників події.

Переглядів: 1101
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту