Творчі колективи з Рівненщини отримали відзнаки на Всеукраїнському фестивалі «Різдвяні канікули»

Творчі колективи з Рівненщини отримали відзнаки на Всеукраїнському фестивалі «Різдвяні канікули»

Різдвяні свята принесли для художніх колективів навчальних закладів області не лише позитивні емоції, а й перші перемоги. Упродовж  двох днів  у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що у Львові, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Різдвяні канікули”. 

У ньому взяли участь три солісти та два хореографічні колективи з Костопільського будинку школярів та юнацтва і фольклорний ансамбль “Криниченька” з Клеванського професійного ліцею. Про це повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації. 

Всього у фестивалі взяли участь 75 вокальних та танцювальних колективів з усієї України. Дипломом лауреата  I премії у номінації “сучасний напрямок танцювального мистецтва” нагороджено хореографічний ансамбль “Натхнення”, дипломом лауреата II премії у номінації “естрадний спів” - соліста вокального ансамблю “Світанок” Сергія Таргонія.

Також дипломи отримали: у номінації “народний танець” хореографічний ансамбль “Сонях”; у номінації “естрадний вокал” - солістка вокального ансамблю “Кольорові сни” Олена Вербицька; у номінації “народний спів” - Анастасія Кривчук, солістка фольклорного гурту “Ладовиця”. Усі ці колективи представляли Костопільський будинок школярів та юнацтва.
Переглядів: 852
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту