Голова Рівненської ОДА провів перемовини щодо розблокування роботи сміттєпереробного заводу

Голова Рівненської ОДА провів перемовини щодо розблокування роботи сміттєпереробного заводу

Під час робочої поїздки до Києва голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков зустрівся з  представниками Уряду. 

На зустрічі посадовці обговорили можливості створення відповідних законодавчих умов щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу на Рівненщині. Про це повідомив Віталій Чугунніков під час наради з керівництвом підприємства.

 «Питання діяльності сміттєпереробного залежить від рішення Верховної Ради. Ми маємо підготувати проект відповідних змін. Це дасть правову можливість працювати заводу. Нині ж механізм переробки побутових відходів на законодавчому рівні відсутній. В рамках чинних нормативних актів сміттєпереробний працювати на повну потужність не може», - зазначив Віталій Чугунніков.

Нині на підприємстві діє лише сміттєсортувальна лінія. Для відновлення процесу переробки потрібне загальнодержавне рішення. Разом з тим, переповнене рівненське сміттєзвалище впродовж багатьох років залишається великою проблемою для Рівненщини. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

«Ми домовилися, що юридична служба підприємства підготує проект змін до законодавства, які б змогли врегулювали роботу заводу, - зазначив Віталій Чугунніков. – Із цими пропозиціями я звертатимуся до Кабміну. Політична воля керівництва Уряду щодо цього є. Сприяння у якнайшвидшому відновленні сміттєпереробного заводу – пріоритетне завдання влади».

Переглядів: 915
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту