+380673870816 +380673870816

Майже тисяча працівників нафтопровідного підприємства можуть лишитися без роботи (ВІДЕО)

Кілька тижнів там тривають рейдерські захоплення. Невідомі люди  у різних  формах приїздять сюди, зривають роботу. Люди стривожені, що їх можуть викинути з робочих місць на вулицю. Вони прийшли пікетувати обласну прокуратуру.  

Ірина Кірія, начальник товаротранспортного відділу:

- Чому люди зараз під прокуратурою? Тому що стоїть питання на сьогоднішній день, але з виконавчої влади так ніхто і не пояснив, чому стоїть загроза закриття  нашого підприємства.

«ПрикарпатЗахідтранс»  транспортує світлі нафтопродукти з Росії та Білорусі через систему магістральних  трубопроводів і відводів до великих споживачів як на території України, так і до Європи. Керівництво припускає, що через військовий конфлікт з Федерацією розпочалися ось ці незаконні посягання  на підприємство. 

Вікторія Дербіньова,  юрисконсульт ДП «ПрикарпатЗахідтранс»: 

- На нашу думку, це відбувається тому, що досі відбувається спір між Україною та Росією щодо визнання право власності на частини нафтопродукту – проводу.

Оксана Кафідова, заступник директора ДП  «ПрикарпатЗахідтранс»: 

- Дивлячись на те, що відбувається в  країні, просто комусь хочеться привласнити. Я не знаю хто і чому це хоче привласнити руками держави. Продукт дизель ішов з Росії. Ми забезпечували ринок України. Ми єдина труба, яка йшла в Європу з соляркою. Навіщо красти потяг, якщо не маєш залізниці?

Кілька тижнів всі працівники підприємства живуть зі страхом, що буде далі із нафтопроводом, який роками годує їхні сім’ї. Люди розказують, що  рейдери через незаконні рішення судів намагаються відібрати у них  роботу.

Бліц:

- На наш погляд, це є працівники правоохоронних органів. Точно ми не можемо сказати, тому що завжди до підприємства приїжджає безліч автомобілів, багато людей у формах.

- Вони намагаються проникнути на територію адміністративного корпусу. З метою охороняти нас у зв’язку з тим, що є випадки викрадання дизпалива.

Усі ці люди під стінами прокуратури висувають три основні вимоги: зупинити рейдерське захоплення підприємства; дочекатися рішення Вищого господарського суду по касаційній скарзі та нарешті  зупинити втручання держави в роботу їхнього підприємства.

Бліц:

- Ми переживаємо за наші родини та наші сім’ї, тому що розуміємо, що можемо лишитися без роботи.

Акції протесту щодо зупинення рейдерських захоплень відбуваються також і у столиці України. Об'єкти нафтопровідного підприємства розташовані на території семи областей України - Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Львівської та Закарпатської. 

Схожі статті