Рівненський діагностичний центр і досі без керівника (ВІДЕО)

Рівненський діагностичний центр і досі без керівника (ВІДЕО)

«Гра перстолів» по-рівненськи. В обласному діагностичному центрі вже декілька місяців не можуть визначитись з новим керівником. На цю посаду у закладі претендують аж чотири особи. Днями на сесії облради, детупати мали узгодити питання укладання договору з одним із претендентів, проте, цього не відбулось.

Діагностичний центр вже впродовж двох місяців працює без керівника. Сьогодні на цю посаду претендує чотири кандидати: Володимир Кисіль, Володимир Якимець, Ігор Корчак та Володимир Лепеха, якого, до речі, підтримав 51% колективу. Проте, обласні обранці, котрі мали на сесії укласти договір з одним із кандидатів, це питання взагалі зняли з розгляду.

Федір Генеральчук, представник трудового колективу діагностичного центру:

- Враховуючи нового міністра і потребу реформ, ми вважаємо, що нам потрібен керівник закладу. Тим паче зараз кінець року, потрібно формувати бюджет, робити плани і без керівника закладу він не може нормально функціонувати.

За словами голови облради Михайла Кириллова, ні продавати, ні закривати діагностичний ніхто не збирається. Не призначають нового керівника лише з тієї причини, що жоден кандидат не запропонував як побороти явище благодійних внесків у закладі, що фінансується з обласного бюджету.

Михайло Кириллов, голова Рівненської облради:

- Я, наприклад, сьогодні не отримав відповідь на питання, що той чи інший кандидат буде робити на цій посаді. Не факт, що через місяць на вході з вас не будуть просити гроші, аби потрапити на прийом. Тому було прийнято рішення вивчити це питання і тоді вже призначити керівника.

Питання призначення нового головного лікаря депутати облради будуть розглядати на черговій сесії вже у новому році. До того  часу, як стверджує Михайло Кириллов, у діагностичному центрі виконуючий обов’язки забезпечує нормальну роботу закладу. Тому приводу для паніки немає.  

Переглядів: 1116
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту