Веслувальники Рівненщини – серед кращих на чемпіонаті України з багатоповторного жиму штанги

Веслувальники Рівненщини – серед кращих на чемпіонаті України з багатоповторного жиму штанги

Чотири нагороди привезли спортсмени Рівненщини з Чемпіонату України з багатоповторного жиму штанги. Змагання проходили у Вінниці. Участь у них взяло понад півсотні спортсменів із 9-ти областей України. Рівненщину представляли веслувальники, які привезли на Рівненщину 1 золото, 2 срібла та 1 бронзу. Це дозволило зайняти 4 загальнокомандне місце.

Так, третє місце серед чоловіків у номінації 55 кілограм, виборов Богдан Кучмей  з Дубно із результатом 85 повторень. У цій же номінації другу сходинку зайняв також дубенчанин Віктор Недашковський, котрий зробив 113 повторень. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Серед юніорів у номінації 75 кілограм, срібло здобув Дмитро Щипцов з обласного центру – його результат 37 повторень. Тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Дубенської районної ДЮСШ Василь Осійчук отримав перемогу у номінації 75 кілограм серед чоловіків з результатом 66 повторень.

До того ж, що Богдан Кучмей, Віктор Недашковський та Василь Осійчук виконали норматив майстра спорту з багатоповторного жиму, а Дмитро Щипцов виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Переглядів: 929
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту