На в’їздах у Рівне встановили відеокамери, проте, вони не працюють (ВІДЕО)

На в’їздах у Рівне встановили відеокамери, проте, вони не працюють (ВІДЕО)

Сліпі відеокамери. На непрацююче обладнання в Рівному розтринькали майже півмільйона бюджетних коштів. Ці гроші місто виділило міліції на систему відеоспостереження, яка мала б знизити аварійність і покращити пошук вкрадених машин. Чотири камери приватна фірма встановила, але до сервера не підключила та зникла. 

Півмільйона гривень  витратили на  відеокамери, встановлені на в'їздах у Рівне. Пристрої змонтували ще рік тому, але вони досі не працюють. Обладнання встановила харківська фірма, але до чергової частини міськвідділу не підключила. На цьому зв'язок з бізнесменами перервався. Такі дії міська влада вважає шахрайством. Адже гроші міліції виділили з бюджету.

Петро Середюк,  керуючий справами Рівненського міськвиконкому:

- Ця фірма, як на мене, не тільки місто та міліцію Рівного «кинула».  Адже на 2008 рік в інших містах виграла тендери на 10 мільйонів. Це цільова програма під Міністерство внутрішніх справ. 

Цей постачальник виграв тендер, бо запропонував найнижчу ціну, - пояснюють в міліції. Після року очікування подали до окружного суду в Харкові та виграли. Втім фірма й досі ігнорує зобов'язання.

Руслан Мельник, начальник міського відділу міліції:

- На даний час юристом підготовлені всі документи та скеровані до Харківської державної виконавчої служби, щоб примусово виконати всі пункти договору.

Тож поки камери висять без діла на стовпах. При їх вигляді водії знижують швидкість, але дивуються, що вони неробочі. 

Микола Онищук, таксист:

- Це як іграшки під ялинку.  Як робочі для безпеки руху, для координації руху, подивитися, де,  хто їде, тобто для контролю руху мусять бути. 

Богдан Рябунець, водій:

- Я б камери встановив в іншому місці — за межами міста, де їх не можна об'їхати. Кому треба це зробити, то об'їде різними дорогами без проблем.

Щоб підключити камери необхідно всього 40 тисяч гривень. Якщо недоліки не усунуть, бізнесменам загрожує кримінальна відповідальність за шахрайство. 

Переглядів: 1091
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту