На Рівненщині трапилося 1224 пожежі: основні причини їх виникнення - порушення правил пожежної безпеки

На Рівненщині трапилося 1224 пожежі: основні причини їх виникнення  - порушення правил пожежної безпеки

З початку поточного року на території Рівненської області виникло 1224 пожежі, на яких загинуло 44 особи, з яких 4 дітей та 29 осіб травмовано. На території міста Рівне виникло 166 пожеж, загинуло 3 осіб та травмовано 2 особи. Про це повідомив головний фахівець відділу ЦЗ Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Сас.

З настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду та початком опалювального сезону кількість пожеж стрімко зростає. Причинами загорань стають порушення правил пожежної безпеки при користуванні обігрівальними приладами, несправне пічне опалення та електромережа.

У сільській місцевості більшість пожеж в осінньо-зимовий період виникає через несправне пічне опалення. У місті в приватному секторі домінує несправна електромережа, яка просто не витримує навантаження обігрівальних електроприладів, що призводить до коротких замкнень, які закінчуються погорілим майном, а у гіршому – травмуванням чи навіть загибеллю людей. Найбільше ризикують мешканці, які відносяться до категорій одиноких, малозабезпечених та пристарілих громадян.

Особливе занепокоєння викликає загибель дітей на пожежах. Проведений аналіз показав, що основними умовами, що сприяли загибелі дітей є халатність дорослих, які залишають малолітніх дітей вдома без нагляду. Напревеликий жаль, діти потрапляють у складні та небезпечні для життя ситуації через незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки.

Незважаючи на постійні застереження з боку Державної служби з надзвичайних ситуацій, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та обережного поводження з вогнем, статистика кількості пожеж не зменшується.

Переглядів: 906
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту