У Рівному планують зробити велодоріжки (ВІДЕО)

У Рівному планують зробити велодоріжки (ВІДЕО)

На велодоріжки  бракує коштів. Аби розробити проект велошляхів у Рівному потрібно ще 77 тисяч гривень. На дослідження інфраструктури із міської скарбниці депутати вже виділили 90 тисяч. Проте, цього замало, переконують народні обранці. 

Рівне велосипедне. Аби жителям обласного центру було безпечно пересуватися на двоколісному транспорті вулицями міста, нині фахівці кафедри міського будівництва та господарства НУВГП на замовлення  місцевої влади працюють над створенням схеми велошляхів. 

Святослав Євтушенко, депутат Рівнеради, голова комісії:

- Перший етап з дослідження вже закінчився. Рівнерада перерахувала перші гроші, перший транш. І до 15 грудня  всі дослідження, які регламентуються тими 90 тисячами мають бути повністю виконані. Це лише підготовка до розробки схеми.  На саму схему велодоріжок ще потрібно понад 76 тисяч гривень.

На розробку схеми велодоріжок Святослав Євтушенко пропонує витратити частину коштів, які на минулій сесії міська влада зняла із проекту освітлення вулиці Котляревського. Проте, швидше за все до кінця року НУВГП не встигне їх освоїти.

Святослав Євтушенко, депутат Рівнеради, голова комісії:

- Схеми велодоріжок це не означає, що в нас вже завтра з’являться велодоріжки, тобто це є документ, який є частиною генерального плану міста Рівне і кожен раз, коли будуть проводитися певні реконструкції вулиць міста, то обов’язково вони будуть проводитися з врахуванням даної схеми.

Про велодоріжки мріють і рівняни. Поки міська влада розробляє схеми, активісти вирішили самі намалювати собі дорогу. Для цього використовують трафарет та балончик із фарбою. Захмарних коштів на це не потрібно. 

Ігор Назарук, велоактивіст:

- Я  почав із пивзаводу, там є церква реформаторська, там є траса, яка нікому не заважає і ми на пішохідних доріжках виділили 70 сантиметрів і плануємо зробити дорогу до Луцького кільця і до Київського кільця.

Ігор сподівається, пішоходи з розумінням поставляться до потреб велосипедистів і трішки потісняться на тротуарах. Каже, в Амстердамі така практика вже давно успішно діє. І всі задоволені. 

Переглядів: 1152
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту